This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Klub

Kim jesteśmy?

ZONE FITNESS

Zone Fitness to nowoczesna siłownia z profesjonalnym sprzętem prowadząca wiele różnorodnych zajęć pod okiem wykwalifikowanej kadry. To miejsce stworzone z myślą o klientach, którzy cenią sobie pełen profesjonalizm oraz niezwykle miłą i przyjazną atmosferę. Nasz zespół tworzą ludzie z ogromną pasją i entuzjazmem, którzy z wielką chęcią podzielą się z Tobą wiedzą i doświadczeniem o treningu, diecie i zdrowym stylu życia. W skład naszej oferty wchodzi: siłownia, sauna, indoor cycling, sporty walki oraz fitness. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kalendarzem zajęć.

Posiadamy bardzo szeroką ofertę, w skład której wchodzą zajęcia zarówno budujące Twoją sprawność fizyczną, jak i polepszające wytrzymałość, czy też zajęcia ze sztuk walki

  • Indoor Cycling
  • Sporty Walki
  • Fitness

W NASZYM KLUBIE…

W dużej przestrzeni klubu mieści się siłownia, sale do sportów walki, fitnessu oraz spinningu. Siłownia podzielona na trzy strefy, przystosowana jest do treningu dla osób początkujących raz  zaawansowanych. Na salach fitness każdy z Was znajdzie odpowiednie dla swoich potrzeb zajęcia. Na siłowni wydzielona przestrzeń pozwala na swobodne prowadzenie treningów indywidualnych. Nasza kadra to wykwalifikowani trenerzy gotowi do pracy nad wymarzonymi efektami.

Chcesz wypróbować naszą siłownię? 

Skorzystaj z bezpłatnego, testowego wejścia OPEN na wybrane zajęcia, sporty walki, siłownię lub saunę.