Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Zone Health – Centrum Fizjoterapii w Zone Fitness

+ZONE HEALTH
kim jesteśmy? 

Zone Health to zespół specjalistów od rehabilitacji i fizykoterapii z wieloletnim doświadczeniem, który od teraz jest dostępny dla Ciebie pod dachem Zone Fitness! Słuchamy Waszych potrzeb i staramy się zawsze wychodzić im naprzeciw!

Właśnie w ten sposób powstało Zone Health – wyjątkowe miejsce i fantastyczny zespół ludzi nastawionych na profesjonalną i kompleksową pomoc fizjoterapeutyczną, skierowaną zarówno do sportowców, jak i do każdej osoby borykającej się z bólem czy kontuzją.

Dzięki Zone Health możesz teraz kompleksowo zadbać o swoje zdrowie fizyczne, przyspieszyć okres rekonwalescencji lub po prostu szybciej się zregenerować po treningu! 

Co oferujemy?

Zapraszamy na wizytę diagnostyczną do naszych ekspertów oraz za zabiegi fizjoterapeutyczne. W naszej ofercie znajdziesz zarówno terapie manualne, czyli różnego rodzaju masaże m.in. masaż sportowy, relaksacyjny czy leczniczy, oraz zabiegi fizykalne z użyciem technologii hi-tech jak uwielbiana przez sportowców krioterapia, ultradźwięki czy elektroterapia.

 

 

CENNIK


Aby skorzystać z oferty +ZONE Health
NIE MUSISZ BYĆ KLUBOWICZEM ZONE Fitness!

 

* pakiety masaży i zabiegów do wykorzystania w ciągu 60 dni od zakupu

 

 

Zapraszamy do zakupu naszych usług online w formie VOUCHERÓW PODARUNKOWYCH
…dla siebie lub kogoś bliskiego!

 

 

POZNAJ ZESPÓŁ +ZONE HEALTH

Maciej Sowiński

Hej! Nazywam się Maciek i jestem absolwentem Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej. W Zone Health zajmuję się terapią manualną, mięśniowo-powięziową, urazami sportowymi, diagnostyką wad postawy oraz rehabilitacją ortopedyczną. W swojej pracy z pacjentami stawiam zawsze na dobranie jak najodpowiedniejszej formy terapii, aby pomóc im osiągnąć zamierzony cel.

W przeszłości trenowałem narciarstwo alpejskie startując w licznych zawodach w kraju i za granicą, a obecnie jestem trenerem narciarstwa młodych alpejczyków. Poza gabinetem można mnie również spotkać na wodzie, gdzie pływa na windsurfingu albo w górach na rowerze.

 

Jan Zakrzewski

Cześć nazywam się Janek i kończę kierunek Fizjoterapia w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie.  Jestem stażystą w Health Zone, a także trenerem narciarstwa alpejskiego w klubie narciarskim RASC. Uwielbiam jeździć na rowerze, odpoczywam dopiero wtedy, kiedy spędzam czas aktywnie.

Moją pasją jest ruch – lubię prowadzić terapię z pacjentem nie tylko swoimi rękami, ale także w oparciu o jego lub jej pracę własną. Dzięki temu buduję zaangażowanie pacjentów, którzy odczuwają nie tylko efekty całej terapii, ale także satysfakcję ze swojej własnej pracy.